Ka filluar shitja e banesave super-luksoze

Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtinë
Sipërfaqe: 82.78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Ka filluar shitja e banesave super-luksoze në Rrugën Behar Begolli - Veternik
REF:B36/19/SH

LLAMELLA “A”

➡️ Banesa 1 = 82.78 m²
Qëndrim ditor | Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Depo | Banjo | Ballkon

➡️ Banesa 2 = 82.89 m²
Qëndrim ditor | Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Depo | Banjo | Ballkon

➡️ Banesa 3 = 101.19 m²
Qëndrim ditor | Kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | Depo | Banjo | Wc | Ballkon

➡️ Banesa 4 = 101.04 m²
Qëndrim ditor | Kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | Depo | Banjo | Wc | Ballkon

- Arkitekturë neoklasike
- Objekti që i plotëson të gjitha kërkesat për një jete sa më të qetë dhe më të rehatshme
- Vend parkime të mjaftueshme
- Hapësirë gjelbëruese
- Park lojërash për fëmijë

! Për ti parë planet e secilit tip tip të banesave, klikoni në fotot në vijim.

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:

📞 +383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📞 049 822 899
📧 bestlineagency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim