kerkojm nje bashkbanuse

Shitet nga: Era 02 Nën 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Jemi dy studente kerkojme nje bashkbanuese urgjent ,banesa ka hapsire te madhe dhe gjendet afer parkut te qytetit qmimi 35euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim