kerkojme bashkebanuese

Shitet nga: Margita 27 Krr 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   50 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: qafa
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
kerkojme bashkebanuese banesa gjendet te qafa dhe eshte ne gjendje shume te mire banimi, banesa posedon 3 dhomagjumi, sallon me kuzhin. dy banjo, ballkon dhe eshte objekt i ri per me shume informata na kontaktoni ne nr e telefonit 049 860 758 & 049 251 959 (viber dhe whats app ).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim