leshohet banesa me qira

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Esenca Agjencion 09 Mar 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshojm me qira banesen kati i -I- ne Prishtine te Sllovenia e Sportit banesa ka sallonin me kuzhin, banjon dhe dy dhoma te gjumit. Banesa eshte e mobiluar .
Çmimi 300€
0139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim