leshoj banes me qira te BLINI mati 1

Shitet nga: arlind 16 Nën 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: kompleksi BLINI
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qira te BLINI mati 1..banes eshte ne katin e pest dhe eshte komplet e mobiluar...preferohet per familjar qmimi 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim