leshoj banesen me qire

Shitet nga: banes 13 Dhj 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: bajram kelmendi
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj dy banesa perdhes me qire per banim dhe per zyre dhe per veprimtari te tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim