leshoj banesen per studente femra

Shitet nga: banesa 20 Sht 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen per studente femra banesa ka 2 dhoma kushinen banjon dhe hyrja veqmas eshte ne rr bajram kelmendi mrapa teatrit komtar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim