leshoj me qera banesen ne dardani rruga bill kli..

Shitet nga: rrustem ejupi 17 Mar 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet afer semaforave ka nje dhom me kuzhin dhe njedhom gjumi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim