leshoj me qira banesen ne breg dillit

Shitet nga: faton 04 Shk 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr bedri shala nr80
Sipërfaqe: 117 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet te gjambazt ose tek vorri i Ibrahim Rugoves.
-3 dhoma gjumi
-sallon me kuzhin,shpajzin dhe ballkon
-banjon
-koridor
-garazh
-bodrum
tel +37744126252
banesa osht e renovuar tersisht posedon kuzhinen e re te paperdorur si dhe banjo e kompletuar e pa perdorne.
banesa gjindet ne katin e 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim