lshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasher

Shitet nga: ismet krasniqi 14 Sht 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
lshoj banesen me qira afer Gimnazit Sami Frasheri dhe kolegjit Dardania banesa posedon sallon kuzhin dhom gjumi koridor banjo dhe ballkon eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim