lshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasher

Shitet nga: ismet krasniqi 12 Sht 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Fa Noli
Komuna: Prishtinë
lshoj banes me qira afer Gimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania banesa posedon sallon kuzhin dhom gjumi koridor banjo dhe ballkon eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari banesa eshte ne katin e dyte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim