me qira

Shitet nga: Kastrati 05 Maj 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
1 dhome e fjetjes, 1 dhome e dites me kuzhine + Samsung Flat TV, 1 WC, 1 banjo/dush ne dhomen e fjetjes.
koridorr nuk ka,
Nxemje qendrore, derë te blinduar + parking.

Banesa eshte moderne dhe ka tavanin 3 metra te lart.


Cmimi 200 euro fix + shpenzimet e juaja te rrymes dhe te ujit. Nuk negociojm per Cmim me te ulet.

Banesa eshte 3-4 minuta ne ecje prej Qendres/Qafes.

Lagje e qete dhe e sigurt


200 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim