S125 Shitet banesa prapa Royal Mallit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union Sot 01:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa prapa Royal Mallit.
Banesa gjendet në katin e 3-të me lift, e pa mobiluar dhe ka 62 m2.
Marrëveshja bëhet tek noteri!


Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjumi
Ballkon
Banjo
Koridor


Qmimi:48.000 EURO
S125


Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim