shes banesat me metrazh te ndryshme

Shitet nga: buqi 18 Sht 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: shes banesat
Sipërfaqe: 2 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesa me.metrazh te ndryshme banesat jan duke u punuar ne punet perfundimtare banesat gjinden ne lagje spitalit psh.

Banesa kati 2 70m2 me sallon kuzhin banjo teras dhe dhom gjumi

Banesa kati 5 84m2 me sallon kuxhin banjo teras dhe 2 dhoma gjumi me mundesi rritje deri ne 146 m2

Banesa kati 5 62 m2 me sallon kuzhin banjo dhe 1 dhom gjumi

Banesa kati 7 67m2 me sallon kuzhin banjo teras dhe 2 dhoma gjumi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim