shes 2 banesa te 3D-project ne MATIN 1..**

Shitet nga: arlind 24 Mar 01:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
shes 2 banesa te 3D-project ne MATIN 1..banesat kan ket siperfaqe
--87m2 ne katin e trete.qmimi 880euro/m2
--84m2 ne katin e peste\QMIMI I BANESES DHE GARAZHDES 70 000euro
banesat leshohen per banim ne prill te viti 2015**
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim