shes BANESA te BLINI ne MATIN 1

Shitet nga: arlind 08 Nën 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë

shes banesa te BLINI ne matin 1...banesat kan siperfaqe )
50m2
54m2
55m2
84m2
87m2
91m2
edhe pent housat..qmimi I VOLITSHUM-dhe banesa ne kompleksin i cili perfundon ne vitin 2016 banesat kane ket siperfaqe
--83m2
--85m2
--87m2
--56m2
--54m
--111m2
--113m2
--114m2
.banesat kan oborr.parking dhe kend per lodra per femi e gjith kjo hapsire ka siperfaqe 51ari toke
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim