shes banes 42.480 dy dhoma gjumi sallon me kuzhin

Shitet nga: vs 05 Gsh 00:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 480 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: 72
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banes ne Breg Diellit Kompleksi Rrezja
Kati i 2-107m2 ka kete renditje
3 dhoma gjumi
sallom me kuzhin
2 banjo
ballkon
cmimi 600m2
Kati i 9-72m2 ka kete renditje
2 dhoma gjumi
sallon me kuzhin
shpajz
banjo
ballkon
cmimi 590m2
Te gateshme ne shtator ( dhe nje muaj)
Tel dhe viber: +386 49 288 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim