Shes banes me 3 dhoma gjumi n'lagjen e Muhaxhereve

Shitet nga: Lokal 16 Qer 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet per shitje banesa ekskluzive me 3 dhoma gjumi ne lagjjen e Muhaxhereve me siperfaqe 100m2 e organizuar ne 3 dhoma gjumi,dhome dite me kuzhine,banjo,wc dhe ballkon.Objekti eshte i ndertuar me standarde te larta,ku ka izolim termik,kend rekreativ te lojerave per femije,gjelberim,roleta automatike.
Çmimi per m2 eshte:950€
Kontakti:044 556 777---049 157 113---049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim