shes banes

Shitet nga: hajrullah pajaziti 28 Tet 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lagja Emshir
Sipërfaqe: 47 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banes njëdhomshe në Prishtinë(Lagja Emshir afer stacionit të autobusve ) 47 m katror,kati i 9 ka lift me kartele,uji dhe rrymë 24 orë,e mobiluar etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim