shes banesa ne ROYAL CITY ne matin 1

Shitet nga: arlind 19 Maj 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 0 m2
Komuna: Prishtinë
shes banesa ne ROYAL CITY ne matin 1..banesat jane ne ndertim e siper dhe perfundojn ne fund te vitit 2016
banesat kane ket suiperfaqe
--80m2(katii i 5)
--96m2(kati i 4)
--111m2(kati i 6)
--63m2(kati i 5)
--73m2 (kati i 4)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim