shes banesat ne LAGJE SPITALIT

Shitet nga: buqi 13 Tet 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Shes banesat en lagje spitalit dhe mati 1

Jan banesa me madhsi te ndryshme fillon nga 46 m2 deri 146 m2
Banesa 70m2 kati 2
Banesa 62m2 kati 5
Banesa 84m2 kati 5
Banesa 67m2 kati 7

Banesat jan shum te mira disa jan te perfundume disa priten te perfundohen deri en muajn dhjetor
Banesa 71m2 kati 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim