shes banese

Shitet nga: agron 22 Mar 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: mati 1
Sipërfaqe: 81 m2
Komuna: Prishtinë
shes banese te alb vision me cmim te aresyshem ( 600 per meter katror.Bansa eshte ne ndertim e siper dhe me kualitet te larte te materjalit ndertimor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim