shes banesen

Shitet nga: ibrahim 22 Dhj 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

31 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne bregun e diellit ndertim i vjeter 100m larg postes se vogel te permendorja Enver Maloku. Banesa ka 35m2 si dhe eshte teresisht e rinovuar.Perbehet nga dhoma e dites me kuzhin,dhoma e gjumit ,banjo dhe ballkoni. Qmimi vetem 31.000€. Tel.044-112-832. Ne gjdo kohe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim