shes banesen 3 dhomshe

Shitet nga: Enver 12 Shk 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 103.6 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen 103m2 ne lagjen velania objekti 10 katesh
Banesa eshte me 3 dhoma gjumi kuzhine/sallon , dy banjo dhe nje ballkon me pamje nga germia .
Per me shume informata na kontaktoni 044 185 662
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim