shes banesen 95 m2 ne bregun e diellit

Shitet nga: kemajl 21 Mar 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
shes banesen 95m2 me dy dhoma gjumi ,sallon me kuzhine,shpajzi dhe dy banjo. banesa eshte ne katin e 4. gjendet ne bregun e diellit afer shkolles ismail qemali dhe ambulantes. per me shume info kontakto 044173234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim