shes banesen ne Prishtin

Shitet nga: muhamet 04 Shk 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

720 EUR   144 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: 2
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne kat te dyt ne prishtin tek bergu i diellit, banesa eshte ne gjendje te rregullt dhe e gatshme per banim,
Banesa eshte 72m2 nje dhom kuzhina salloni banjo koridori ballkoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim