shes banesen ne bregun e diellit

Shitet nga: valon 30 Sht 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 38 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa perdhese ne bregun e diellit perball ambullantes ka sallonin me kuzhine dhomen e fjetjes dhe banjon. Ka hapsire fizike prej 38 m2 kurse ne dokumente 24m.
Dokumentacioni i rregullt
049390060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim