shes banesen te Eulexi,lagja Spitalit

Shitet nga: vjosa 21 Dhj 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
banesa eshte ne katin 3, banesa ka dhome gjumi dhe dhome e ndejes. garazha me shpajz shitet vecant,cmimi i garazhes me shpajz eshte 8.000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim