shes duplex ne EMSHIR me siperfaqe 130m2

Shitet nga: arlind 24 Jan 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: EMSHIR
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prishtinë
shes duplex ne EMSHIR me siperfaqe 130m2..eshte ne katin perdhes dhe katin e pare ka sallonion kuzhinen edhe tri dhoma gjumi ne katin e dyte banjo.duplexi eshte i gatshme per banim ne qershor te viti 2016 qmimi shum i volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim