shes komoden

Shitet nga: komod 28 Sht 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: bajram kelmendi
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
shes komoden te perdorur cmimi 20 euro por eshte ne gjendje te regult dhe e ruajtur vetem me hek.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim