Shiten 4 Banesa ne Mat te Shkolla Millenium

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Prishtina City Sot 21:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

770 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Te Shkolla Millenium
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
ShiteN 4 Banesa ne Mat - Kodi 1347

Lokacioni: Rr. Isa Kastrati Afer Shkolles Millenium

BANESA Nr 1:

Siperfaqe: 90.8 M2 - KATI 2

Renditjet: - 2 DhomaGjumit , Sallon me Kuzhin, Banjo, Wc, Ballkon

BANESA Nr 2:

Siperfaqe: 81.9 M2 - KATI 1

Renditjet: - 2 Dhoma Gjumit, Sallon me Kuzhin, Banjo, Shpajz, Ballkon

BANESA Nr 3:

Siperfaqe: 75.2 M2 - KATI 3

Renditjet: - 2 Dhoma Gjumit , Sallon me Kuzhin, Banjo, Wc, Ballkon

BANESA Nr 4:

Siperfaqe: 48.6 M2 - KATI 4

Renditjet: - Dhom Gjumit , Sallon me Kuzhin, Banjo, Ballkon

Objekti Posedon:

- Ndertohen 8 Objekte
- Objektet Ndertohen me nga 5 Kate Banimi
- 70% Hapsir Gjelberuese
- Instalime elektrike të programuara me kartel
- Izolim cilesor akustik dhe termik
- Nivelizim dy shtresore
- Dritare cilesore Gjermane te markes Sallamander
- Gypa te kanalizimit silente (te pa zhurmshem)
- Fontana moderne te wc te markes Grohe
- Video dhe voice phone
- Distance ne mes te objekteve
- Sigurim te objekteve 24 ore
- Parkingje te shumta private dhe publike
- Park dhe pushimore me ndriçim tere kohen
- Kend te lojerave per femije
- Hapesira rekreative per te rritur
- Vezhgimi i Kompleksit me kamera dhe alarme te sigurise
- Uje te pijes 24 ore
- Furnizim te rregullt me energji elektrike 24 ore
- Qasje e shpejte ne qender te Prishtines
- Banesat kane Pamjen Lindje - Perendim

Çmimi €770 M2

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Kliko KETU - BANESAT NE SHITJE

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim