SHITEN banesat në Prishtinë. 90.50m

Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtinë
Sipërfaqe: 90.50 m2
Komuna: Prishtinë
SHITEN banesat në Prishtinë.
REF: B18/19/SH

- Investitor : VG Construction

TIPET e banesave
➡️ Banesa 1 = 64.40 m²
Qëndrim ditor | Kuzhinë | Dhomë gjumi | Holli + Garderoba | Banjo | Ballkon

➡️ Banesa 2 = 90.50 m²
Qëndrim ditor | Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Holli + Garderoba | WC | Banjo | Ballkon

➡️ Banesa 3 = 94.50 m²
Qëndrim ditor | Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Holli + Garderoba | WC | Banjo | Ballkon

- Objekti posedon park privat (kënd i argëtimit për fëmijë, shtigjet për biciklizëm, dhe aktivetete sportive), i shfrytëzueshëm vetëm nga banorët.

- Parking privat nën vëzhgimin e kamerave të sigurisë.
- Ndriçim i brendshëm - dritat ndizen automatikisht me detektimin e lëvizjeve etj.

- Termoizolim me standarde të larta.

- Objekti përfundon në Mars 2020.

- Banesat shiten nga nënkontraktori.

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:

📞 +383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📞 049 822 899
🌐 fb.com/agjensionibestline
📧 bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
📍 1, Rruga Hajredin Bajrami, Lipjan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim