SHITEN BANESAT NE DURRËS REF: B22/18/SH

Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Shqipri
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
SHITEN BANESAT NE DURRËS
REF: B22/18/SH

Apartmente me hapsirë prej 67 m2 dhe 65 m2 në plazhin e Durrësit.

- Kati i 6
- Dhomë dite
- Kuzhinë
- Dhomë gjumi
- Banjo
- Ballkon

- Pamje nga deti, ujë dhe lift 24h.
- Distanca më pak se 30 metra nga plazhi.
- Banesa gjendet në Durrës, afer kompleksit turistik hotel Antalia.
- Banesa posedon leje ndërtimi.

- Çmimi: 35.000 €

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:

+383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
+383 49 822 899 (Viber, Whatsapp)
info@bestline-ks.com
fb.com/agjensionibestline

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 Lokali numer 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim