shiten banesat ne prishtine

Shitet nga: milaim 08 Mar 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: mati 1 afer qellsi point
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
shiten banesat nga 84 dhe 82.5 metra katror kati 4 ngjitur njera me tjetren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim