shitet banesa ne lagje te spitalit

Shitet nga: banesa 03 Maj 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
shes banesat ne lagje te spitalit banesa ka sallon me kuzhin dhom gjumi banjo shpajz taras. banesa gjindet ne katin 3 dhe 7. ndertimi asht i ri i mijirmbajten e 24or sipershembull uji lifiti po ashtu shkallet koridoret grazhat parkinxhet.

banesa gjindet ne objektin ku asht super viva ...

qmimi 47 mi euro

VIBER +38649441031
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim