shitet Banesa, ne Dragodan, afer komunes, Tregtia

Shitet nga: REZIDENCA-patundshmeri 29 Maj 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne Dragodan(Arberi), afer komunes.
Rr.Ahmet Krasniqi, ndertiumi i Tregtise
Kati i 1-re

-dhome dite dhe kuzhine
-dhome gjumi
-paradhome
-banjo
-ballkon me pamje te bukur ka qyteti

shitet e mobiluar

qmimi:48000 euro

Agjensioni Rezidenca:044 173 593
email: agjensionirezidenca@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim