shitet Banesa ne Prishtine me cmim te volitshem

Shitet nga: arben 14 Dhj 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Eduard Lir-Prishtine
Sipërfaqe: 92 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne vend shume te qete dhe afer qendres
Banesa ka dy dhoma gjumi,dhome pritje,kuzhiine,ballkon te madh,me nxemje qendrore e shtruar ne parket ,me nje fjale te gjitha e gatshme per banim
banesa ka ne afersi dy shkolla fillore,ambulancen,ne nje lagje shume te qete dhe 5 min larg qendres
Per me shume info +37744377324
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim