shitet banes urgjent ne lagjen e spitalit 430 e m2

Shitet nga: Naimi 12 Pri 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: shitet banesa urgjent ne lagjen e spitalit
Sipërfaqe: 111 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa urgjent ne lagjen e spitalit, banesa eshte me 111 m2 dhe katun e 8 m perdhes I nenti, banesa ka tri dhoma gjumi sallon+kuzhin banjo, shpajz dhe ka ballkonin e madh Qe I perfshin te gjitha dhomat rreth e rreth, banesa eshte tip I penthouse dhe eshte bler ka 650 e m2 e she's sepse me duhet parat urgjent per investim tjeter kund, banesa perkthehet meniher te noteri, banesa eshte krejt komplet me qelsa ne dor Vetem duhet mobiluar .Bnaesa me lokacion gjindet perball banesave te Ymer Balit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim