Shitet banesa 76m2 ne qender te 4 llullat

Shitet nga: Shitet Dje 01:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

76 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender-4 llullat
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohen per shitje 4 banesa te madhesive 76m² perkatesisht 78m².
Banesat me lokacion ndodhen ne qender prapa teatrit kombetar ne rrugen"Bajram Kelmendi".Banesat kane kete renditje:
●Dy dhoma gjumi
●Qendrim ditor
●Kuzhine
●Banjo
●Ballkon
●Depo
Banesat ndodhen ne katet:-ll-,-lll- dhe -lV- me ashensor funksional me çip kartele.
Çmimi per m² eshte 1000€.
📩E-maili:Delta-ks@outlook.com
☎️Informata:044 556 777--049 445 711--049 157 113
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim