shitet banesa garsoniere B.diellit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Partners Realestate 23 Dhj 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Hyzri Talla
Sipërfaqe: 32 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne Breg Diellit , afer Ambulantes ,te stacioni autobusit A3 , ndertim i vjeter .
kati 1 . komplet e mobiluar dhe e Renovuar.
siperfaqe 32m2 Neto - si kto te rejat diku me shum se 40m2. renditja . Renditja- dhom dite me kuzhin , 1 dhom shum e vogel gjumi , ballkon , banjo . posedon edhe podrumin diku 4 m2.

qmimi 42.000 euro komplet me mobile
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim