SHITET banesa në Lagjen e Spitalit- #Prishtinë.

Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

780 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Prishtin
Sipërfaqe: 87.8 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
🌟 OFERTË -ZBRITJE🌟

SHITET banesa në Lagjen e Spitalit- #Prishtinë.
REF: B48/18/SH

Ç̶m̶i̶m̶i̶ ̶:̶8̶5̶0̶ ̶€̶ ̶m̶2̶ ̶ 780 € m2

- 87.8 m2
- Kati 7

- Dhomë dite
- Kuzhinë
- 2 Dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon

-Banesa gjindet ne Lagjen e Spitalit, afër spitalit Amerikan

- Banesa është e mobiluar dhe e gatshme për banim

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber, Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim