SHITET banesa në Prishtinë 45.21 m2

Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Prishtin
Sipërfaqe: 45.21 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET banesa në Rrugën Gazmend Zajmi (ish-Rruga e Dubrovnikut) - Prishtinë

➖ Tipi B - 45.21 m2
➖ Kati 6
Renditja:
Dhomë dite | Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon

-Arkitekturë neoklasike
- Objekti që i plotëson të gjitha kërkesat për një jete sa më të qetë dhe më të rehatshme
- Vend parkime të mjaftueshme
- Hapësirë gjelbëruese
- Park lojërash për fëmijë

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shitblerje dhe ndërmjetësim:
+383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
+388 49 822 899
bestlineagency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim