shitet banesa ne Golem Durres 300E/m2

Shitet nga: lulzim 18 Sht 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Golem Durres pran bregdetit
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Urgjent shitet banesa ne Golem Dures afer rrethrrotullimit perball Hotel Pamebes 150m larg nga plazhi banesa ka leje ndertimi dhe tapi ( hipotek ) dy dhoma kuzhine teras te madhe e qete dhe shum e pershtatshme per te jetuar te gjith te interesuarit mund te lajmrohen ne nr + 38649410007 te cilin e kam aktiv edhe ne viber 24h.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim