shitet banesa ne breg diellit afer ambullantes

Shitet nga: blerim 04 Qer 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ndertim I shtetit .nga pronari I pare .banesa esht ne pozit te mir me pamje qe nuk ndryshon ne te ardhmen me hapsir te gjelbert e ndriqim gjat gjith dites .ndertesa esht vetem tri kateshe .me parking te mjaftushem .banesa posedon .sallon.kuzhin.shpajz .3 dhoma gjumit .2 banjo.2 ballkona.podrumin qe gjindet ne perdhes.si dhe garazhden qe esht e veqant nga ndertesa po ashtu osht mundesia e mbindertimit mbi banes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim