shitet banesa ne breg te diellit afer ambullantes

Shitet nga: blerim 18 Jan 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 147 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne breg te diellit afer ambulantes .nga pronari I pare .ndertim I shteti.ne vend te mir dhe te qet per banim .ndertesa ku gjindet banesa esht vetem tri kateshe.ka ndriqim nga te gjitha anet .parking te mjaftushem gjelbrim .jane 3 dhoma gjumit.kuzhin.sallon .shpajz.dy.banjo
2 ballkona .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim