shitet banesa ne kurriz komplet e renovuar

Shitet nga: letfe 20 Tet 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: dardani /kurriz
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne kurriz e cila perbehet nga dhoma e gjumit ,salloni ,kuzhina ,banjo,ballkon ,si dhe shpajzi eshte komplet e renovuar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim