shitet banesa ne lagjen Mati 1

Shitet nga: banesa 03 Nën 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 59 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e gatshme per banim ne lagjen mati 1 banesa ka keto renditje nje dhom gjumi sallon kuzhin banjo koridor dhe teras banesa eshte ne katin e 5-st ka ashensor per 8 persona dhe gjendet afer rruges B. Çmimi eshte 800€ per meter katror Pranoj edhe nje vetur ne vler deri ne 10.000€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim