shitet banesa ne lagjen kalabria kompleksi Riera

Shitet nga: trim 13 Maj 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne lagjen Kalabria Kompleksi Riera - Lesna Siperfaqe: 70 m2 Kati 3 Renditjet: - 2 Dhoma Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Ballkon Posedon: - Nxemje Qendrore - Uj 24 H - Lift - Mirembatje te Hymjes - Objekti ka standarde te larte dhe e ndertuar me materialet me cilesore ne treg.
Info Viber +37744809638.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim