shitet banesa ne qender te kinemaja ABC

Shitet nga: eco-vita 16 Mar 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Qendër – Banesë në SHITJE

Banesa gjindet në rr. "Rexhep Luci", kati III, 63m2 në Letra, e renovuar, me pamje në 2 anë, ka: dhomë dite të madhe, tryezari dhe kuzhinë me dalje në ballkon, dhomë gjumi me ballkon, banjo dhe koridor. Banesa shitet me mobile.
Çmimi 110.000 Eur.

tel. 038220880
044123275
049123275

e-mail: ecovitas@yahoo.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim