shitet banesa ne qender te restorant rugova

Shitet nga: eco-vita 11 Pri 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne qender te Restorant Rugova ,kati i V-të,90m2 ndertim i vjeter me pamje nga perendimi dhe lindja,çmimi 110.000 euro i negociueshem.

Banesa posedon: sallonin,kuzhinen,dy dhoma gjumi,banjo,koridor,dy ballkona.


tel. 049123275

e-mail: ecovitas@yahoo.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim